Tábor 2023

Tábor Bojanovice 2023 - Narnie, země fantazie

.

Zdravíme všechny táborníky a příznivce občanského spolku VSD. Jako každý rok přicházíme s nabídkou letního tábora, který se letos opět uskuteční na turistické základně klubu přátel Bojanovice Pila a to v termínu 2. - 15.července 2023.

V oploceném areálu základny se nachází klubovna, jídelna, sociální zařízení, velká travnatá plocha pro hry a také posezení s ohništěm. Děti budou spát ve čtyřlůžkových chatkách na poschoďových postelích. Hned vedle tábora jsou nádnerné lesy a velký rybník.

Táborový program bude plný našich známých a oblíbených her, sportovních klání a týmy zabojují v celotáborové hře, která bude na motivy příběhů "Letopisy Narnie". Zajímavá zem Narnie, království fantazie, kde žijí mluvící zvířeta, jimž krutě vládne zlá Bílá čarodějnice, skýtá pro nás, cizince, spoustu dobrodružství. Jakmile tuto zem poznáme, nebude nám lhostejná a zapojíme se do její záchrany. Porazíme zlou Bílou čarodějnici a dosáhneme tak návratu dobra a bájného lva Aslana?

Pokud se rozhodnete poslat Vaše dítě na tábor, neváhejte kontaktovat hlavního vedoucího - Reného Zemana na emailu: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript a požádejte o závaznou přihlášku. Rovněž tak učiňte, pokud budete mít jakékoliv dotazy k káboru.

Poslední, velmi důležitou věcí, je cena. Ta je opět díky našim dlouholetým sponzorům jako jsou firmy Kadamo a.s., RKS-Hydraulika s.r.o. a fa Bee4B - Vysekal, výškové práce, nizká a to 5.900,-Kč. Tak neváhejte a řekněte si o přihlášku. Zbývá několik posledních volných míst.


Na Vaše děti se těší kolektiv vedoucích Občanského spolku Věnujeme Se Dětem.