Tábor 2024 - Disneyho svět

Tábor Svojanov 2024 – Disneyho svět

.

Ahoj tábornice a táborníci a všichni příznivci našeho spolku VSD. Jak již bylo avizováno, letos chystáme výroční 30-tý tábor, který se uskuteční ve středisku Svojanov u Borušova a to tentokrát v novém termínu 13. - 26.července 2024.

Oplocený areál základny se nachází na konci vesničky Svojanov, mezi Mohelnicí a Moravskou Třebovou. Zde stojí 38 čtyřlůžkových chatek, jídelna s kuchyní, klubovnou a sociálním zařízením. Pod touto budovou je velká travnatá plocha pro hry a také posezení s ohništěm. Děti budou spát ve čtyřlůžkových chatkách na poschoďových postelích. Základna je z poloviny umístěna do nádherného lesa a rozprostírá se v mírném svahu.

Táborový program bude plný našich známých a oblíbených her, sportovních klání a týmy zabojují v celotáborové hře, která bude letos složena ze všech celotáborových her zaměřených na Disneyho pohádky. Samozřejmě nebude chybět ani celodenní výlet, den naruby, tamagoči a další skvělá zábava. Protože letos máme výroční, 30-tý tábor, tak pro Vás připravujeme další různá překvapení a samozřejmě i spousty skvělých dárků.

Pokud se rozhodnete poslat Vaše dítě na tábor, neváhejte kontaktovat hlavního vedoucího - Reného Zemana na emailu: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript ,anebo na tel.: 725 081 412 a požádejte jej o závaznou přihlášku. Rovněž tak učiňte, pokud budete mít jakékoliv dotazy k táboru.

Samozřejmě velmi důležitou věcí, je cena tábora. Ta je opět díky našim dlouholetým sponzorům jako jsou firmy Kadamo a.s., RKS-Hydraulika s.r.o. a fa Bee4B - Vysekal, výškové práce, či město Vratimov, nízká a to 5.900,-Kč. Tak neváhejte a řekněte si o přihlášku.

Pokud se chcete podívat na akce a tábory z předešlých let, navštivte sekci Galerie (do roku 2014), dále pak jsou fotky na Rajčeti: osvsd – hledání na Rajčeti (idnes.cz) nebo na našem facebooku: (20+) osvsd – výsledky vyhledávání | Facebook.

.

Na Vaše děti se těší kolektiv vedoucích Občanského spolku Věnujeme Se Dětem.