LDT Těrlicko 14. 08. 2004 - 28. 08. 2004
Ve dnech 15.8. až 29.8.2004 se na motelu Těrlicko uskutečnil již desátý tábor. Jelikož to byl jubilejní tábor, hodně jsme vzpomínali na tábory minulé a také program jsme sestavovali z těch nejlepších her a táborových akcí.

Motivem celotáborové hry se stal animovaný seriál Kačerov. Každý z vedoucích ztvárnil jednu postavičku tohoto seriálu od Skrblíka, Magiky von Čáry, Hamouna, kačeřích kluků Bubíka, Dulíka a Kulíka až po Kačku, rafany, šikulu, ňoumu atd..
  
Šest oddílu (modří, červení, zelení, béžoví a žlutí), celkem 56 dětí, cestovalo se Skrblíkem po celé zeměkouli do Afriky, Španělska, do Francie na pevnost Boyard i do Bažiny za Shrekem. Tyto výpravy se počítaly do celotáborové hry a děti si o nich také vedly svůj oddílový deník. Opět platila táborová měna Ňumáky, za které děti mohly nakupovat v bufetu, utracet v kasinu nebo si je šetřit na závěrečnou dražbu. A že letos bylo co dražit.
  
No, a protože celou Českou zemí hýbala Superstar, i my v Kačerově jsme ji vyhlásili. Porota ve složení pan Heřman, Soupuk, Osádlová a Helma hodnotila jednotlivé hvězdy. Děti pak hlasovaly. Po několika těžkých kolech se Superstar tábora stal Ondřej Flaks, který také na táboře natočil svůj první klip. Zároveň se volila i Hvězdná pěchota a Instruktorská pěchota.
  
Chtěli bychom zde pochválit všechny děti, protože to byla opravdu těžká zkouška jejich nervů.