Tábor 2013

Pojeďte s námi na již 19. letní dětský tábor do

  Jablunkova - Návsí 2013

           v termínu 27.7. – 4.8.2013     Po loňských dobrých zkušenostech opět uskutečníme tábor na turistické základně v Jablunkově Návsí. V sousedství základny jsou louky a pastviny, na kterých je možno hrát spoustu her, potůček Jasení a dva rybníčky. V oploceném areálu základny se nachází zděná budova, ve které jsou umístěny sociální zařízení se sprchami, jídelna s kuchyní a několik pokojů pro ubytování rekreantů. V další přístavbě, která je s hlavní budovou spojená chodbou, se nalézá velká klubovna. Děti budou ubytovány ve dvoulůžkových stanech s podsadou, kde budou spát na dřevěné palandě s matrací a spacákem s hygienickou vložkou. Odjezd dětí proběhne od MÚ Vratimov a z parkoviště od vlakového nádraží Ostrava Vítkovice.

     Chod tábora zajišťuje kolektiv zkušených vedoucích. Děti budou rozděleny do 4 oddílů po cca 10 členech ve věkové kategorii 7 – 15 let. Vedoucí se starají o děti již řadu let a každoročně procházejí školením a zdravotním a psychologickým vyšetřením. Jídlo a celodenní pitný režim zajišťují profesionální kuchaři, kteří podávají dětem pětkrát denně vyváženou stravu. Děti jsou po celou dobu pobytu pojištěny za odpovědnost za škodu včetně úrazového pojištění. 

Cena tábora je 2 500,- Kč.

  A jaká bude letos celotáborová hra:   Hobitova cesta J

 Cestujte spolu s hobitem Bilbem Pytlíkem, čarodějem Gandalfem Šedým a družinou trpaslíků za dobrodružstvím k získání ztraceného trpasličího království Erebor.

     Dále na Vás čekají další hry v lese, na louce, s vodou, sportovní hry, výlety, návštěva koupaliště, poznávaní přírody, výtvarné hry, táboráky, scénky, diskotéky, noční hry, stezka odvahy a další.

     Na Vaše děti se těší kolektiv občanského sdružení "Věnujeme se dětem".

     Pro bližší informace a přihlášky se obracejte na hlavního vedoucího, kterého zastihnete na těchto kontaktech: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript   li, povolte JavaScript   n    nebo na tel.: 725 081 412, 737 854 417 .