LDT Horní Žleb 2015

Letní dětský tábor s OS VSD se uskuteční na základně v


Horním Žlebu u Šternberku


v termínu 17.7. – 26.7.2015 ( 10 dní )


Letos již začínáme třetí dekádu letních dětských táborů a opět navštívíme pěknou chatkovou základnu Dálava v Horním Žlebu. V obrovském oploceném areálu základny (11 000m2), který se nachází v lesích Nízkého Jeseníků, nalezneme vše, co potřebujeme a na co si jen lze vzpomenout. V hlavní zděné budově se nachází kuchyň s jídelnou, nově zrekonstruovaná sociální zařízení se sprchami, 2 klubovny a několik pokojů pro zázemí tábora a zdravotníka. V areálu je dostatek travnaté plochy pro sportovní a jiné hry, asfaltové hřiště s basketbalovými koši a prostorem na volejbal a fotbal a také zde nechybí ani místo pro táborové ohně. Děti budou ubytovány v dřevěných čtyřlůžkových chatkách. Odjezd dětí proběhne z parkoviště u vlakového nádraží Vratimov a z parkoviště vlakového nádraží Ostrava Vítkovice.

Chod tábora již tradičně zajišťuje kolektiv zkušených vedoucích, kteří se starají o děti již řadu let a každoročně procházejí školením a zdravotním a psychologickým vyšetřením. Děti budou rozděleny do oddílů po 8-10 členech ve věkové kategorii 7 – 15 let, který povedou vždy 2 vedoucí. Jídlo a celodenní pitný režim obstarává profesionální kuchař, který dětem připravuje pětkrát denně vyváženou stravu. Děti jsou po celou dobu pobytu pojištěny za odpovědnost za škodu včetně úrazového pojištění.

A jaká celotáborová hra nás bude letos čekat?


G U M Í D C I !!!


Znáte tajemství hopsinkové šťávy? A znáte se s Breptou, babčou, Brumlou, Kryštofem či s princeznou Klárou? Né? Tak se pojďte s nimi seznámit a bojovat proti zlému a namyšlenému knížeti Ignorovi a jeho tupounům.


Rovněž se také můžete těšit na spoustu her v lese, na louce, s vodou, sportovní hry, výlety, návštěvu koupaliště, poznávaní přírody, výtvarné hry, táboráky, scénky, diskotéky, noční hry, stezku odvahy a další J.

Cena tábora je 3 000,- Kč.

Pro bližší informace a zaslání přihlášky se obracejte na hlavního vedoucího Reného Zemana, kterého zastihnete na těchto kontaktech: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript nebo na tel.: 725 081 412.


Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript   nebo na tel.: 725 081 412. Na Vaše děti se těší kolektiv občanského sdružení "Věnujeme se dětem".