Tábor Horní Žleb 2016

Letní tábor v Horním Žlebu u Šternberku


v termínu 15.7. – 24.7.2016, letos již s pořadovým číslem 22 !!!Takže potřetí za sebou navštívíme nádhernou chatkovou základnu Dálava-Horní Žleb.

Jak již mnozí z Vás ví, oplocený areál s rozlohou 11000m2, poskytuje opravdu vše, na co si jen lze vzpomenout. V hlavní zděné budově se nalézá kuchyň s jídelnou, zrekonstruované sociální zařízení se sprchami, 2 klubovny a několik pokojů. V areálu je dostatek travnaté plochy pro sportovní a jiné hry, asfaltové hřiště s basketbalovými koši a prostorem na volejbal a také zde nechybí ani místo pro táborové ohně. V sousedství základny jsou pouze lesy, cesta a několik rodinných domů. Děti budou ubytovány ve dřevěných čtyřlůžkových chatkách, kde budou spát na dřevěných poschoďových postelích ve vlastním spacáku. Odjezd dětí proběhne z parkoviště od vlakového nádraží ve Vratimově.

Chod tábora zajišťuje kolektiv zkušených vedoucích. Děti budou rozděleny do oddílů po cca 12-15 členech ve věkové kategorii 7 – 15 let. Vedoucí se starají o děti již řadu let a každoročně procházejí školením a zdravotním a psychologickým vyšetřením. Jídlo a celodenní pitný režim zajišťují profesionální kuchaři, kteří podávají dětem pětkrát denně vyváženou stravu a samozřejmě je zajištěn i celodenní pitný režim. Děti jsou po celou dobu pobytu pojištěny za odpovědnost za škodu včetně úrazového pojištění.

Cena tábora je 3 000,- Kč.

A opět nebude chybět ani celotaborová hra, letos na motiv pohádky:


LEDOVÉ KRÁLOVSTVÍ

Elsa, Anna, Kristoff, věrný sob Sven a sněhulák Olaf to jsou hlavní hrdinové pohádkového příběhu Ledové království, se kterými se setkáte na letošním táboře. Nebude chybět ani chamtivý princ Hans, budete moci nakoupit u obchodníka Oakena a také se seznámíte s veselými experty na lásku – trolly.

Dále na Vás čekají další hry v lese, na louce, s vodou, sportovní hry, výlety, návštěva koupaliště, poznávaní přírody, výtvarné hry, táboráky, scénky, diskotéky, noční hry, stezka odvahy a další, takže se máte na co těšit J.

Na Vaše děti se těší kolektiv občanského sdružení "Věnujeme se dětem".

Pro bližší informace a přihlášky se obracejte na hlavního vedoucího, kterého zastihnete na těchto kontaktech: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript nebo na tel.: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript   li, povolte JavaScript   n    nebo na tel.: 725 081 412.