Ledové království 2016 je rozmrazeno

Ledové království 2016 je konečně rozmrazeno.

.

Již potřetí jsme okupovali táborovou základnu Dálava v Horním Žlebu u Šternberka, kterou letos zaplnilo 73 dětí, 17 vedoucích a personálu a 5 instruktorů. Děti byly rozděleny do 5 oddílů: 1. Červení - vedoucí: Luboš, Kája a instruktorka Domča, 2. Fialoví – vedoucí: Lukáš, Klárka a instruktorka Eliška, 3. Oranžoví – vedoucí: Dalik, Lucinka a instruktorka Gabča, 4. Žlutí – vedoucí: Jooky, Janča a instruktor Ríša a 5. Zelení - vedoucí: Kačka, Nellča a instruktor Dominik.

O bolístka a tentokrát i se spousty klíšťat se musela vypořádat naše nejlepší zdravuška Anička. Výtečné jídlo již tradičně připravoval šéfkuchař Dodoš, kterému pomáhal druhý kuchař Radim a kuchtík a škrabka v jedné osobě – Dejf. Hospodářem, zásobovačem a druhou škrabkou byl Libor alias Libuřt. O program se nově postarala zkušená oddílová vedoucí Evka, které pomáhal Renda, který opět vše i zaštiťoval jako hlavní vedoucí. Zahráli jsme si spousty her v lese, v areálu táborové základny, ale také v klubovnách. Nechyběly scénky, Tvoje tvář má známý hlas, táborové kvízy ani tradiční stezka odvahy, včetně plnění dalších bobříků. Také jsme si udělali výlet do nedalekého Šternberka, kde jsme zkontrolovali podhradí a navštívili místní obchůdky. Cestou zpět jsme se osvěžili na přírodním brouzdališti v Dolním Žlebu. Celotáborová hra byla tentokrát na motivy pohádky Frozen – Ledové království, kdy se děti pokusily rozmrazit celé království Arendelle. Rozmrazení proběhlo v 9-ti etapách a musíme uznat, že se děti při rozmrazování pěkně zapotily J. Vše nakonec dobře dopadlo a největší část území se podařilo rozmrazit oddílu červených. Jak vidíte, opravdu jsme se vůbec nenudili a užili jsme si spoustu zábavy a srandy. Za vše dokonale vypovídají fotky z tábora, které v brzké době naleznete na Rajčeti: http://osvsd.rajce.idnes.cz/ „den např. 19.07.2016“_Horni_Zleb / nebo dejte na Rajčeti jen vyhledat OSVSD v Uživatelích a to Vám najde všechna naše alba.

Závěrem mi opět dovolte poděkovat našim partnerům, sponzorům a organizacím, které se podílely (ať už finančně nebo věcnými dary) na chodu tábora. Jedná se o město Vratimov, fa CNC Produkt, Fa RKS Hydraulika a fa Vysekal (viz. sekce Partneři). Děkujeme Smile.


Renda.dr