Letní tábor 2017

Tak už je to tady !!!

Mimoni se dostali až k nám a proto tady máme další skvělý tábor, který zase proběhne na známé základně Dálava v Horním Žlebu u Šternberku.

A kdy? Opět v polovině července, přesněji 14.-23.7.2017.

O chatkové táborové základně toho již bylo napsáno mnoho, ale kdyby přece jenom někdo chtěl vědět bližší informace, tak mrkněte do sekce tábory na minulé ročníky (2014-2016) a dozvíte se více.

Děti budou rozděleny do oddílu všech věkových kategorií (7-15let) a postarají se o ně zkušení vedoucí a instruktoři, kteří každoročně procházejí školením a zdravotním a psychologickým vyšetřením. Ryze chlapská kuchyně s šéfkuchařem Dodošem, který nám vaří již dlouhá léta, opět zajišťuje 5x denně vyváženou stravu a celodenní pitný režim. Děti jsou neustále pod dohledem naší zdravušky Aničky, která je zároveň i zdravotní sestrou ve fakultní nemocnici v Ostravě a děti na táborech zná již dlouhá léta. Nutno také podotknout, že děti jsou po celou dobu tábora pojištěny za odpovědnost za škodu včetně úrazového pojištění.

A na co se mají děti letos těšit?

No přece na MIMONĚ !!! To bude naše letošní celotáborovka.

Takže pokud jsou Vaše děti úplně MIMO nebo právě naopak, jsou chytré, bystré, nápadité a chtěli by pomoci Mimoňům, tak letošní tábor je pro ně ušitý přímo na míru. Také se mohou těšit na další hry v lese, v táboře, s vodou, sportovní hry, vědomostní kvízy, výlety, poznávání přírody, táboráky, diskotéky, scénky, noční hry, bojovky, stezku odvahy, bobříky atd.

A cena tábora? Již dlouho držíme stejnou cenu … 3 000,-Kč

Takže neváhejte a pojeďte s námi na 10-ti denní tábor! Určitě si jej zase parádně užijeme!

Pro bližší informace a přihlášky se obracejte na hlavního vedoucího Reného Zemana, kterého zastihnete na těchto kontaktech: rene.zeman@osvsd.cz nebo na 725 081 412.

Na Vaše děti se těší kolektiv Občanského spolku „Věnujeme se dětem“.