Letní tábor 2018

Piráti vyplouvají !!!

Letos se opět vypravíme na táborovou základnu Dálava v Horním Žlebu u Šternberku. Vztyčíme pirátskou vlajku a vyplujeme v pátek 13.července. Pokud plavba proběhne dobře a moře bude klidné, tak se doma vylodíme v neděli 22.července 2018.

Táborovou chatkovou základnu již všichni dobře znáte, ale kdyby přece jenom někdo chtěl vědět bližší informace, tak mrkněte do sekce tábory na minulé ročníky (2014-2017) a dozvíte se více. Jen pro pořádek, spinkat budeme v kajutách se čtyřmi houpacími sítěmi J.

Děti budou rozděleny do pirátských oddílu (jsou smíšené, tvoří je dívky i chlapci od 7 do 15 let) a postarají se o ně zkušení plavčíci, kteří každoročně procházejí školením a mají zdravotní potvrzení pro práci s dětmi. Ryze chlapskou lodní kuchyň bude mít tentokrát na starosti šéfkuchař Radim, který zajistí pravidelný přísun sladké vody k pití a také 5x denně vyváženou stravu složenou převážně z brambor a ryb, abychom nedostali kurděje. S mořskou nemocí, ale i s jinými neduhy si brilantně poradí zdravuška Anička, kterou také všichni velmi dobře známe. Kormidelnice Míša nás bude navigovat a starat se o klidnou, ale zároveň zábavnou plavbu, která proběhne pod zkušeným kapitánem Rendou.dr. Ještě nesmíme zapomenout podotknout, že děti jsou po celou dobu plavby pojištěny za odpovědnost za škodu včetně úrazového pojištění.

Jak jste již mohli vyčíst, letošní tábor strávíme plavbou na moři, hledáním map, které vedou k pokladu a hlavně hledáním pokladu samotného. Nebude to jednoduché, neboť cestou potkáme nejednu nástrahu v podobě mořských příšer či jiných pirátu, jako je Captain Hook a Jack Sparrow, lačných po bohatství a pokladech. Pevné odhodlání, odvaha a spolupráce nás jistě dovedou do zdárného naplnění našeho cíle.

Lodní lístek na celou plavbu bude stát 3100,-Kč.

Tak neváhejte a vyplujte s námi na 10-ti denní plavbu plnou her, zábavy a dobrodružství!

Pro bližší informace a přihlášky se obracejte na hlavního vedoucího Reného Zemana, kterého zastihnete na těchto kontaktech: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript @osvsd.cz nebo na 725081412.

Na Vaše děti se těší kolektiv Občanského spolku „Věnujeme se dětem“.