Letní tábor Bojanovice 2019

Hrdinové MARVEL

Tak už je to opět tady!!! Uplynul další rok a my připravujeme již 25 tábor, tentokrát s hrdiny od Marvela.

Po dlouhé době opouštíme základnu v Horním Žlebu a vypravíme se na jižní Moravu, kde se u obce Bojanovice nachází velká chatková základna. Základna je umístěna na pokraji lesního komplexu mezi obcemi Hluboké Mašůvky a Bojanovicemi, asi 12 km od Znojma. V oploceném areálu základny o ploše 1,6 ha se nalézá 28 čtyřlůžkových chatek, hlavní budova s jídelnou pro 80 osob a dvěma klubovnami, hřiště, velká travnatá plocha pro hry, oddělená sociální zařízení ve zvlášť zděné budově a samozřejmě je zde i vymezeno místo pro táborové ohně. Za areálem základny se nacházejí dva rybníky a les s jehličnatými i listnatými stromy.

Děti budou rozděleny do oddílu (jsou smíšené, tvoří je dívky i chlapci od 7 do 15 let), které budou mít na starosti zkušení vedoucí, kteří každoročně procházejí školením a mají zdravotní potvrzení pro práci s dětmi. O kuchyni se postarají známí kuchaři: Jooky, Radim, Martin a Dalik. Ti jako obvykle zajistí 5x denně vyváženou stravu a celodenní pitný režim. Škrábance, odřeniny a všechny klíšťata vytáhne zdravuška Anička, kterou také již všichni dlouhá léta znáte. Program, hry a všechny Marvelovské hrdiny bude řídit programová vedoucí Míša. A celé to opět zastřeší hlavní vedoucí Renda.

Takže pokud jsou Vám známi hrdinové jako třeba Hulk, Spider-Man, Thor, X-Meni nebo kapitán Amerika a chcete s nimi prožít nádherných 11 dní, tak tento tábor je pro Vás jako dělaný. Vyrazte s námi začátkem července, přesněji 3.-13.července 2019, na dobrodružství do Bojanovic u Znojma.

Cena tábora je 3 600,-Kč.

Pro bližší informace a přihlášky se obracejte na hlavního vedoucího Reného Zemana, kterého zastihnete na těchto kontaktech: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript @osvsd.cz nebo na 725 081 412.

Na Vaše děti se těší kolektiv Občanského spolku „Věnujeme se dětem“.