Tábor 2020

Kniha života

Rok se s rokem sešel a máme tady již 26 tábor, který prožijeme jako v loňském roce na jižní Moravě na základně klubu přátel Bojanovice-Pila. Chatková základna je umístěna na pokraji lesního komplexu mezi obcemi Hluboké mašlůvky a Bojanovice, asi 12 km od Znojma. V oploceném areálu základny je umístěno 28 čtyřlůžkových chatek, hlavní budova s jídelnou a dvěmi klubovnami, hřiště, velká travnatá plocha pro hry, oddělená sociální zařízení a samozřejmě je zde vymezeno i místo pro táborové ohně. Za areálem základny se nacházejí dva rybníky a les se smíšenými stromy.

Děti budou rozděleny do čtyř oddílu (jsou smíšené, tvoří je dívky i chlapci od 7 do 15 let), které budou mít na starosti dva zkušení vedoucí a jeden instruktor, kteří každoročně procházejí školením a mají zdravotní potvrzení pro práci s dětmi. V kuchyni bude tentokrát vládnout Karin s Jookym, Martinem a Liborem. Ti se postarají o přípravu vyvážené stravy a celodenní pitný režim. Škrábance, odřeniny a všechny klíšťata vyřeší zdravuška Anička. Program, hry, zábavu a hlavně celotáborovou hru na motivy fantasy příběhu „Kniha života“ připraví programová vedoucí Míša. A celé to opět zastřeší hlavní vedoucí Renda, který se tentokrát mihne i v kuchyni. A kteří vedoucí se na Vás těší? Bude to: Lukáš, Domino, Mirďa, Luboš, Péťa, Klárka, Domča, Evička, Janča a instruktorky Verča, Vaneska a Kája J.

Chcete vědět, jak to asi vypadá, když se dva bohové podsvětí neustále vsází? Vyhraje La Muerte nebo Xibalba? Pojeďte s námi na 11-ti denní tábor. Zjistíte také, jak je těžké dostat se do světa mrtvých a zase zpět, zjistíte, jak se v Mexiku slaví Día de los Mueros a pokud budete šikovní a budete mít i trochu štěstí, získáte k sobě průvodce podsvětím. Vše začne prvním dnem prázdnin, přesněji 1.července a skončíme 11. července 2020 v Bojanovicích u Znojma.

Cena tábora je 3 700,-Kč.

Pro bližší informace a přihlášky se obracejte na hlavního vedoucího Reného Zemana, kterého zastihnete na těchto kontaktech: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript nebo na 725 081 412.

Na Vaše děti se těší kolektiv spolku Občanského sdružení „Věnujeme se dětem“.