Aktuální informace

Vážení rodiče, milé děti a příznivci Občanského sdružení VSD

Všichni se nyní nacházíme v období, kdy s jistotou nemůžeme říci, co bude za pár dnů, týdnů natož měsíců. Bohužel jediné, čím jsme si nyní stoprocentně jistí je to, že letošní jarní víkendovka pro děti - Pálení čarodějnic, která se měla konat v termínu 24.-26. dubna 2020, je vzhledem k současné situaci zrušena.Všem, kteří již víkend zaplatili, budou platby vráceny zpět na jejich účty.

Momentálně nikdo z nás neví, jak dlouho ještě budou platit mimořádná opatření nařízená vládou, tudíž ani já nevím, jaká omezení budou platit v době letních prázdnin. Pokud budou nařízení natolik přísná, že nám neumožní realizovat letní tábor, tak jej bohužel budeme muset zrušit. I v našem zájmu je hlavně zdraví dětí i nás všech, co se na tvorbě tábora podílíme. Pokud se tábor neuskuteční, tak Vám celou částku za pobyt vrátíme.

Prosím všechny přihlášené, kteří ještě nemají odeslané platby, aby počkali na informaci, jak to s letošním táborem bude. Nejpozději do 15. května dáme vědět, zdali se tábor uskuteční nebo bude zrušen. Vše bude rovněž zveřejněno na našem facebooku https://www.facebook.com/OSVSD a na našich webových stránkách www.osvsd.cz. Děkuji.

Moc si všichni přejeme a věříme, že vše skončí co nejdříve a děti si užijí prázdniny naplno, se vším všudy, jak jsou zvyklé, tedy i s našim táborem Občanského sdružení "Věnujeme Se Dětem".

Za OSVSD dne 22.3.2020

René Zeman