Info k uskutečnění tábora 2021

Vážení rodiče, milí táborníci.

Konečně byly zveřejněny pravidla k účasti dětí na táborech. Dle rozhodnutí vlády a Ministerstva zdravotnictví ze dne 7.června 2021, bude potřeba k účasti na táboře mít negativní PCR nebo antigenní test. PCR test nesmí být starší 7 dnů a antigenní 72 hodin. Vzhledem k odjezdu na tábor dne 30.6. by Vám měl stačit antigenní test, které Vaše díte absolvovalo ve škole v pondělí 28.6.. U školy je nutné si s předstihem vyžádat potvrzení o absolvování testu s negativním výsledkem. U dětí, které prodělaly COVID-19 v uplynulých 180 dnech, tento test nemusí být, ale je nutné mít potvzení od lékaře, že dítě nemoc prodělalo. Toto doložíte u odjezdu dětí na tábor. Dítě, které dané dokumenty neodevzdá, nebude na tábor přijato a to bohužel bez náhrady!!!

Dále Vás chci informovat, že prozatím budeme muset děti po 6 dnech na táboře znova testovat antigenními testy. Toto již máme předběžně domluvené s akreditovanou firmou, která nam přijede přímo na základnu tyto testy provést a předá nám potvzení. Pro tento úkon bude potřeba souhlas rodičů, který všem zašlu behem příštího týdne na email.

Věřím, že vše proběhne bez komplikací a všichni se budou moci bez jakýchkoliv problémů tábora zúčastnit.

Pro případne dotazy, mě prosím kontaktujte na telefonu 725 081 412 nebo na emailu: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

Přesné znění podmínek naleznete na stránkách ministerstva zdravotnictví

Mimoradne-opatreni-omezeni-maloobchodniho-prodeje-a-sluzeb-s-ucinnosti-od-8-6-2021.pdf (mzcr.cz)

přesněji v bodech č.11 a č.16.

Za osvsd

René Zeman, 9.června 2021